Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Najlepsza lokalizacja

Najlepszymi lokalizacjami dla naszych pierwszych zniczomatów są cmentarze w mniejszych miejscowościach, gdzie zaopatrzenie się we wkłady i znicze stanowi problem. Gdzie odwiedzający kupują wkłady i znicze? Czy przy bramie cmentarza są miejsca sprzedaży? Czy może gdzieś bardzo blisko jest supermarket? Jeśli nie, przyjrzyjmy się aktywności na cmentarzu. Jak duży jest cmentarz? Wielkość cmentarza trafnie określa ilość odwiedzanych grobów. Jeśli naliczymy powyżej 600 zadbanych grobów, gdzie palą się znicze, taki cmentarz będzie dobrym miejscem dla zniczomatu. 

Zniczomat stawiamy podpisując umowę dzierżawy z administracją cmentarza – najczęściej z proboszczem parafii lub z urzędem komunalnym.  Wystarczy więc udać się do odpowiedniej osoby i z nią porozmawiać.

Oferta i zamówienia

Zamówienia przyjmujemy mailowo z opisem ilości i rodzajów zamawianych produktów. 

Zamówienia można przesłać zarówno formularzem kontaktowym lub bezpośrednio na adres kontakt@zniczomaty.com.pl

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności i faktury proformy wpłacasz zaliczkę na poczet zamówienia i otrzymujesz fakturę zaliczkową jako potwierdzenie przyjęcia do realizacji.

Pojedyncze sztuki są u nas dostępne od ręki. 

Większe zamówienia przyjmujemy w trybie pre-order, co oznacza, że na realizację być może przyjdzie poczekać do 2-3 tygodni.

Tak. Sprzedaż zniczomatu odbywa się na podmiot gospodarczy – wystawiamy tylko fakturę VAT. Ponadto prowadzenie sprzedaży ze zniczomatu również trzeba rozliczyć.

Transport automatu jest u nas w gratisie. Za wysyłkę dodatkowych asortymentów należy dopłacić.  

Finansowanie

Tak, firmy leasingowe udzielają finansowania na zakup zniczomatów. Możemy również skontaktować z naszym partnerem leasingowym w celu przedstawienia oferty.

Nasi klienci pozyskują również fundusze ze środków unijnych i budżetów rozwojowych na budowę własnej działalności gospodarczej.

Gwarancja i serwis

Montaż zniczomatu na lokalizacji jest po stronie klienta. Taki montaż może wykonać każda mniejsza firma remontowo – budowlana lub osoba z niewielkim doświadczeniem budowlanym. Montaż zniczomatu jest bardzo prosty i może się odbyć na kilka sposobów. Poznasz je przy okazji zakupu.

Jeśli jednak montaż będzie stanowić kłopot, możemy przedstawić ofertę naszej zaprzyjaźnionej ekipy montażowej.

Posiadając zniczomat prowadzisz swój własny biznes. Jako posiadacz dbasz o urządzenie, uzupełniasz je w asortyment i wyciągasz z niego pieniądze. Po naszej stronie jest produkcja, jakość urządzeń i wsparcie merytoryczne, jednak cała sprawczość pozostaje po Twojej stronie.

Zniczomat jest narzędziem do sprzedaży wkładów i zniczy. Wybór asortymentu pozostaje po stronie posiadacza. To oznacza, że masz pełną dowolność w wyborze tego, co chcesz sprzedawać.
W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór wkładów i zniczy, nie jesteś jednak zobowiązany do zaopatrywania się u nas w asortyment.

Automat jest zaprojektowany tak, by wszelkie ewentualne potknięcia można było rozwiązać zdalnie bez konieczności demontażu urządzenia i odsyłania go do nas.
Co to oznacza? Kiedy wystąpi problem dzwonisz do nas, a my Cię kontaktujemy z serwisem. Przez telefon w kilku prostych krokach diagnozujemy i naprawiamy wspólnie problem. Jeśli problemu nie uda nam się rozwiązać, przesyłamy części zastępcze na czas usuwania usterki.

Każde nasze urządzenie jest objęte gwarancją jakości.

Bezpieczeństwo

Czy można ubezpieczyć zniczomat?

Jak w przypadku każdego urządzenia stojącego w odosobnionej lokalizacji, zdarzają się próby włamań i kradzieży. Dlatego ważne, by zniczomat był dobrze zabezpieczony. Nasze najnowsze modele posiadają wiele antywłamaniowych rozwiązań, m.in. solidne zamknięcie czy dodatkowe wzmocnienia oraz udoskonaloną konstrukcję. Stały się dzięki temu najlepiej zabezpieczonymi zniczomatami dostępnymi na rynku.

Pozostańmy
w kontakcie

 

Masz pytania? Prześlij nam wiadomość.

    © 2021 Malwina Cyprowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.